Master Kick

Master Kick 1.4

Graj w piłkarzyki przy wiwacie trybun

Master Kick to symulator popularnej gry w futbol stołowy. Teraz możesz grać w popularną trambambulę na swoim komputerze Mac. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość obejrzenia powtórki
  • Odgłosy prawdziwego stadionu
  • Różne scenerie
  • Harmonijna kolorystyka

Wady

  • Muzyka z czasem staje się nużąca
Więcej

Bardzo dobry
8

Master Kick to symulator popularnej gry w futbol stołowy. Teraz możesz grać w popularną trambambulę na swoim komputerze Mac.

Master Kick w realistyczny sposób oddaje atmosferę i dynamikę klasycznych piłkarzyków. Możesz wybrać poziom trudności, drużynę oraz grę na czas lub do określonej liczby goli. Do wyboru dostępne są też różne wzory podłoża - klasyczna murawa, śnieg lub statek kosmiczny. Dużym atutem są ściśle odwzorowane prawa fizyki - piłka zachowuje się jak prawdziwa.

Najlepsze gole można obejrzeć w powtórkach, a krzyki i śpiewy widzów na trybunach zaczerpnięto z prawdziwego meczu futbolowego. Możesz rozegrać szybki mecz lub wziąć udział w rozgrywkach ligowych. Sterowanie w Master Kick jest niezwykle proste a szata graficzna nie męczy wzroku. Można grać w oknie lub na pełnym ekranie.

Master Kick to wirtualne piłkarzyki z ciekawą grafiką, dźwiękami i realistycznym odwzorowaniem ruchów piłki. Jeśli chcesz grać, lecz nie masz pod ręką prawdziwego stołu, jest to najlepsza opcja.

Master Kick

Download

Master Kick 1.4